Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Szkolna Liga Pływacka

 Wyniki:

100 m stylem zmiennym dziewcząt klas trzecich

1.       Marta Wrzeszczyńska                1:34,39

2.       Julia Nowak                                1:36,80

3.       Wiktoria Kolańczyk                     1:39,51

4.       Agata Czajka                              1:44,06

5.       Karolina Herman                       1:44,36

6.       Maja Rybak                                1:45,73

7.       Dominika Krakowska                 1:47,09

8.       Weronika Krakowska                 1:59,07

9.       Marta Szeszuła                          2:06,45

10.   Maja Begier                                2:25,54

100 m stylem zmiennym chłopców klas trzecich

1.       Oskar Szuba                               1:38,13

2.       Maksymilian Budny                     1:38,16

3.       Bartosz Jarecki                            1:41,54

4.       Ivo Grebiennicov                         1;42,07

5.       Tymon Światkowski-Alves           1:45,67

6.       Antoni Wiśniewski                      1:45,71

7.       Filip Kowalak                               1;47,29

8.       Maciej Godlewski                          1:47,37

9.       Filip Chruściel                              1;47,38

10.   Marcel Borkowski                        1:47,39

11.   Antoni Bilski                               1:47,70

12.   Szymon Krasowski                      1;47,92

13.   Maksymilian Witczak                 1:48,28

14.   Piotr Andrzejewski                      1:50,42

15.   Jan Twardowski                         1:51,00

16.   Szymon Olejnik                          1:51,33

17.   Kajetan Krucki                            1:52,26

18.   Jan Szukalski                              1:53,26

19.   Igor Pielich                                 2:07,48

20.   Jakub Chrzan                              2:08,33

21.   Antoni Kałek                               2:14,86

25 m stylem klasycznym dziewcząt klas drugich rocznik 2007

1.       Nadia Smakulska                           0:28,20

2.       Zuzanna Szpilewicz                     0:29,68

3.       Sandra Mytkowska                      0:30,64

4.       Anastazja Kołodziejczak              0:31,04

5.       Anna Spychała                           0:31,07

6.       Adrianna Gawryl                          0:39,02

7.       Magdalena Jakóbczak                  0:40,69

 

25 m stylem klasycznym chłopców klas drugich rocznik 2007

1.       Maciej Janczak                             0:24,83

2.       Filip Koziński                                  0:26,36

3.       Julian Januszewski                       0:26,48

4.       Kamil Szafrański                           0:27,28

5.       Jan Wróbel                                   0:27,70

6.       Marcel Wojtkowiak                     0:27,76

7.       Mikołaj Liberski                            0:27,89

8.       Kacper Ligmanowski                  0:29,33

9.       Tymoteusz Siekierczak              0:30,42

10.   Wojciech Napierała                     0:30,61

11.   Jaromir Stachowczyk                 0:30,89

12.   Ivo Kretkowski                           0:32,57

13.   Igor Zieliński                              0:33,36

14.   Tomasz Latanowicz                    0:34,07

 

25 m stylem klasycznym dziewcząt klas drugich rocznik 2008

1.       Maja Kuśnierczak                        0:25,19

2.       Małgorzata Rybacka                    0:25,92

3.       Oliwia Kordalska                           0:26,48

4.       Barbara Sadowska                      0:29,23

5.       Zofia Kotlińska                            0:30,53

6.       Aleksandra Duda                        0:30,98

7.       Maria Gajb                                   0:31,04

8.       Natasza Nowicka                       0:32,91

9.       Otylia Stachowiak                     0:33,43

10.   Gabriela Jarecka                         0:33,84

11.   Daria Fechner                             0:33,85

12.   Emilia Ciesielska                           0:34,20

13.   Maria Ostrowska                           0:34,30

14.   Nikola Straszewska                      0:37,67

15.   Hanna Andrzejewska                  0:38,13

16.   Wiktoria Stachowiak                  0:38,92

17.   Emma Wojtkowiak                     0:39,16

18.   Zofia Balcer                                 0:39,39

25 m stylem klasycznym chłopców klas drugich rocznik 2008

1.       Łukasz Rutkiewicz                       0:27,35

2.       Hubert Szmyt                            0:27,72

3.       Adam Chybiński                        0:27,89

4.       Wiktor Skolasiński                   0:27,99

5.       Maksymilian Michałowski            0:28,29

6.       Kuba Nowakowski                    0:28,30

7.       Denis Mendelski                         0:29,18

8.       Alan Ulatowski                          0:29,82

9.       Mikołaj Litoborski                     0:30,02

10.   Maksymilian Kulawski               0:31,02

11.   Tymon Banasiewicz                 0:32,26

12.   Wojciech Walczak                     0:33,70

13.   Krzysztof Czech                         0:35,26

 

25 m stylem dowolnym dziewcząt klas pierwszych rocznik 2008

1.       Zofia Budna                                0:23,16

2.       Maja Nowak                              0:25,02

3.       Zofia Tarka                                 0:26,76

4.       Maja Pałaszewska                        0:45,87

5.       Julia Szaj                                   0:39,81

6.       Gabriela Tomaszewska              0:45,00

25 m stylem dowolnym chłopców klas pierwszych rocznik 2008

1.       Aleksander Eliszewski                     0:20,51

2.       Bruno Borkowski                          0:27,48

3.       Dominik Brzeziński                   0:27,69

4.       Michał Sadlak                              0:28,64

5.       Gabriel Lipiec                             0:30,60

6.       Dominik Derdziński                     0:31,82

7.       Oskar Trzaska                            0:33,00

8.       Mikołaj Rudnicki                           0:35,70

9. Franciszek  Jabkowski                0:36,20

10.     Borys Szafrański                           0:38,36

11,   Maciej Gomoła                            0:45,63

 

25 m stylem dowolnym dziewcząt klas pierwszych rocznik 2009

1.       Oliwia Nowaczyk                         0:25,28

2.       Martyna Glapa                           0:26,10

3.       Dorota Goździewska                   0:28,80

4.       Michalina Mąka                         0:30,29

5.       Zofia Kudła                                0:34,51

6.       Klara Eliszewska                         0:34,76

7.       Patrycja Gryko                           0:35,43

8.       Julia Staniek                              0:36,64

9.       Agata Braeuer                            36,98

10.   Julia Tacik                                 0:37,72

 

25 m stylem dowolnym chłopców klas pierwszych rocznik 2009

1.       Kacper Mizgalski                           0:24,81

2.       Wiktor Wojtkowiak                    0:25,51

3.       Mikołaj Pietrasik                          0:25,70

4.       Sebastian Duszak                       0:25,71

5.       Dawid Bogdański                         0:30,22

6,    Antoni Bartosik                            0:30,22

7.       Olivier  Malendowski                  0:31,51

8.       Bartosz Szpilewicz                       0:33,29

9.       Szymon Antczak                        0:36,00

10.   Franciszek Bubak                        0:36,26

11.   Konrad Walkowiak                      0;36,26

12.   Wojciech Bartyś                          0:38,26

13.   Jan Aleksandrowicz                     0:40,16

14.   Filip Maćkowiak                            0:40,29

15.   Wiktor Kupiński                          0:41,64

16.   Olaf Stolarczyk                           0:41,92

17.   Filip Jaraczewski                           0:42,00

18.   Bartosz Chruściel                          0:35,01

19.   Szymon Ziemkowski                  0:46,32

20.   Szymon Knosala                            0:50,45

 

 

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-06-18 18:35:41