Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Podsumowanie Szkolnej Ligi Pływackiej klas pierwszych

 

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA 2015/2016 - KLASY 1
                 
    25 grzb 50 grzb 25 dow RAZEM
1. Oliwia Nowaczyk 0:27,62 83 0:54,67 103 0:25,28 74 260
2. Martyna Glapa 0:28,23 78 1:00,36 76 0:26,10 67 221
3. Dorota Goździewska 0:33,79 45 1:05,00 61 0:28,80 50 156
4. Zofia Kudła 0:31,85 54 1:05,11 61 0:34,51 29 144
5. Julia Tacik 0:33,46 47 1:04,95 61 0:37,72 22 130
6. Michalina Mąka 0:35,60 39 1:12,04 45 0:30,29 43 127
7. Klara Eliszewska 0:39,64 28 1:13,74 42 0:34,76 28 98
8. Agata Braeuer 0:39,67 28 1:13,86 41 0:36,98 23 92
9. Lena Kasica 0:35,59 39 1:11,59 46     85
10. Patrycja Gryko 0:38,64 30 1:25,67 26 0:35,43 26 82
11. Julia Stanek 0:39,42 28 1:25,25 27 0:36,64 23 78
12. Maria Chałupka 0:38,64 30 1:22,76 29     59
13. Alicja Nadrajkowska     2:30,01 5     5
                 
                 
                 
    25 grzb 50 grzb 25 dow RAZEM
1. Sebastian Duszak 0:26,34 60 1:00,54 49 0:25,71 44 153
2. Wiktor Wojtkowiak 0:27,85 51 0:57,92 56 0:25,51 45 152
3. Kacper Mizgalski 0:30,26 40 0:58,81 53 0:24,81 49 142
4. Mikołaj Pietrasik 0:33,10 30 0:59,02 53 0:25,70 44 127
5. Antoni Bartosik 0:30,42 39 1:02,89 44 0:30,22 27 110
6. Olivier Malendowski 0:30,96 37 1:06,76 36 0:31,51 24 97
7. Bartosz Szpilewicz 0:33,88 28 1:01,64 46 0:33,29 20 94
8. Bartosz Chruściel 0:33,93 28 1:01,69 46 0:35,01 17 91
9. Szymon Antczak 0:33,76 28 1:04,12 41 0:36,00 16 85
10. Dawid Bogdański 0:32,31 32     0:25,84 44 76
11. Mateusz Ratajski 0:35,16 25 1:06,52 37     62
12. Franciszek Bubak 0:39,41 18 1:13,92 27 0:36,26 15 60
13. Jan Aleksandrowicz 0:39,07 18 1:12,48 28 0:40,16 11 57
14. Konrad Walkowiak 0:36,88 22 1:35,92 12 0:36,26 15 49
15. Wojciech Bartyś 0:39,31 18 1:25,61 17 0:38,26 13 48
16. Wiktor Kupiński 0:44,29 12 1:15,80 25 0:41,64 10 47
17. Olaf Stolarczyk 1:01,54 4 1:15,57 25 0:41,92 10 39
18. Filip Maćkowiak 0:33,88 28     0:40,29 11 39
19. Szymon Knosala 0:42,60 14 1:22,81 19 0:50,45 5 38
20. Szymon Ziemkowski 0:49,64 9 1:34,65 12 0:46,32 7 28
21. Michał Czarnecki 0:42,06 14 1:35,04 12     26
22. Filip Jaraczewski 0:40,50 16     0:42,00 10 26
23. Jakub Wojciechowski          1:18,07 23     23
24. Wiktor Czech 0:42,51 14         14
                 
                 
    25 grzb 50 grzb 25 dow RAZEM
1. Zofia Budna 0:25,58 105 0:56,29 92 0:23,16 96 293
2. Maja Nowak 0:29,76 66 0:58,04 86 0:25,02 76 228
3. Zofia Tarka 0:32,16 52 1:02,29 69 0:26,76 62 183
4. Maja Pałaszewska 0:37,98 32 1:17,13 36 0:45,87 25 93
5. Gabriela Tomaszewska 0:42,95 22 1:08,51 52 0:45,00 13 87
6. Marta Pachciarek 0:42,23 23 1:04,89 61     84
7. Julia Szaj 0:46,70 17 1:22,42 30 0:39,81 18 65
                 
                 
    25 grzb 50 grzb 25 dow RAZEM
1. Aleksander Eliszewski 0:25,70 65 0:59,76 51 0:20,51 88 204
2. Bruno Borkowski 0:31,27 36 0:57,29 58 0:27,48 36 130
3. Michał Sadlak 0:35,00 25 1:03,36 43 0:28,64 32 100
4.  Dominik Brzeziński 0:36,74 22 1:05,77 38 0:27,69 35 95
5. Mikołaj Rudnicki 0:31,56 35 1:02,98 43 0:35,70 16 94
6. Oskar Trzaska 0:36,57 22 1:08,17 34 0:33,00 21 77
7. Gabriel Lipiec 0:36,04 23 1:15,54 25 0:30,60 26 74
8. Franciszek Jabkowski 0:33,06 30 1:13,89 27 0:36,20 16 73
9. Dominik Derdziński 0:37,26 21 1:25,98 17 0:31,82 23 61
10. Borys Szafrański 0:53,15 7 1:15,70 25 0:38,36 13 45
11. Makary Borkowski 0:31,25 36         36
12. Maciej Gomoła 0:55,58 6 1:36,36 12 0:45,63 8 26
13. Jan Wiśniewski 0:39,21 18         18
Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-06-22 13:32:56