Dzieci z naszej szkoły eskortą drużyny koszykówki kobiet

Dzięki uprzejmości władz klubu Enea AZS Politechnika Poznań uczennice i uczniowie klas 1 – 4 mieli możliwość uczestniczenia jako eskorta poznańskiej drużynie w meczu Orlen Basket liga kobiet. Najwyższy poziom rozgrywkowy w polskiej lidze. Szesnastoosobowa ekipa z SSP 14 Poznań towarzyszyła podczas prezentacji drużyny gospodarzy. Przeciwnikiem poznańskiej drużyny była silna drużyna KGHM BC Polkowice mająca wiele tytułów mistrzowskich i sukcesów w Europejskiej lidze. Podczas prezentacji dzieciom towarzyszyły emocje związane z wejściem z zawodniczkami na parkiet przed tak liczną widownią. Przez moment sami zapewne czuli się zawodowymi sportowcami. Poza eskortą, wszyscy mieli możliwość obejrzenia pierwszy raz w życiu meczu koszykówki, skorzystania z zabaw w dmuchanym zamku oraz malowania twarzy .

Dziękujemy Enei AZS Politechniki Poznań za sprawienie radości uczniom naszej szkoły.

Opiekunowie :

Andrzej Wojkiewicz i Paweł Szymański