Nasi uczniowie w Londynie

Meldujemy, że bezpiecznie dotarliśmy do Londynu ????‍♂️????‍♂️????‍♂️ Po bardzo wyczerpującej podróży uczniowie aktywnie uczestniczyli w wielu zajęciach warsztatowych i ochoczo uzupełniali swoje zeszyty ćwiczeń, które pogłębiają wiedzę dotyczącą zwiedzanych obiektów. Zawarli też nowe znajomości z uczniami szkół ze Śmigla i Strykowa. Dziś zwiedziliśmy katedrę św.Pawła oraz parlament. Najodważniejsi pokonali 528 schodów aby wspiąć się aż na Golden Gallery w katedrze. Zjedliśmy obiad w Chinatown. Zajęcia warsztatowe odbyły się też w National Gallery. Spacerowaliśmy też między innymi obok teatru Szekspirowskiego oraz po moście Millenium. Wieczorem uczniowie zostali odebrani przez goszczące ich rodziny. Zapraszamy na fotorelację!