Rekrutacja do klas pierwszych sportowych 2022/2023

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 posiada wieloletnią tradycję sportową oraz status najlepszej pływackiej szkoły w Wielkopolsce. Nasi uczniowie to wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski w Pływaniu i rekordziści Polski oraz medaliści tenisa stołowego w Poznaniu i Wielkopolsce.  Nasi uczniowie osiągają też pierwsze sukcesy w skokach do wody. Jest to szkoła warta poznania i zainteresowania. Jedyna szkoła w Poznaniu, która wśród swoich absolwentów ma czterech medalistów olimpijskich!

Do 15 kwietnia można składać wnioski o przyjecie do szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę naboru.