Wycieczka do Londynu

Ostatni dzień pobytu w Londynie rozpoczęliśmy od podróży metrem do dzielnicy West India Quay gdzie zwiedziliśmy Museum of London Docklands. Uczniowie przekonali się jak w dawnych czasach wyglądała praca w londyńskim porcie. Kolejnym punktem programu był rejs po Tamizie połączony ze spektaklem teatralnym. Drugą połowę dnia spędziliśmy w malowniczym Greenwich, gdzie oprócz rozwiązywania zadań w Maritime Museum, oglądaliśmy pokaz w Królewskim Obserwatorium Astronomicznym. Po obiedzie w McDonald’s wyruszyliśmy w drogę powrotną.

I dziś ze smutkiem kończymy nasze londyńskie warsztaty językowe???? zaraz po pysznym obiedzie odbyło się podsumowanie wszystkiego co tam robiliśmy i widzieliśmy. Wszyscy otrzymali zasłużone dyplomy i małe nagrody za swoją ciężką pracę. Ale król mógł być tylko jeden????…Został nim Wojciech Bartyś, który najaktywniej uczestniczył we wszystkich konkursach i zadaniach. Dziękujemy Pani Zosi z HELLO English Culture Centre za kolejny udany wyjazd.