Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego

Zimowe Mistrzostwa Okręgu wielkopolskiego w pływaniu.
W dniu dzisiejszym na basenie Term Maltańskich rozpoczęły się dwudniowe zmagania w ramach Zimowych Mistrzostw Okręgu w pływaniu.
Wśród 357 zawodników z 22 klubów wystartowało między innymi 15 uczniów z klasy 8b Naszej Szkoły, reprezentując barwy KS Warta Poznań (Ada Balicka, Antoni Bartosik, Bruno Borkowski, Makary Borkowski, Marcel Burzak, Bartosz Chruściel, Sebastian Duszak, Martyna Glapa, Patrycja Gryko, Filip Jaraczewski, Olivier Malendowski, Kacper Mizgalski, Filip Niechwiadowicz, Mikołaj Pietrasik, Wiktor Wojtkowiak).
W pierwszym dniu imprezy na stopniach podium stawali, wg kolejności rozgrywania konkurencji:
Patrycja Gryko 800 m st.dowolnym 1 miejsce w kategorii Open, 1 miejsce w kategorii 13 lat i młodsi
Ada Balicka 800 m st.dowolnym 2 miejsce w kategorii 13 lat i młodsi
Kacper Mizgalski 1500 m st.dowolnym 1 miejsce w kategorii 13 lat i młodsi
Patrycja Gryko 50 m st.motylkowym 1 miejsce w kategorii 13 lat i młodsi
Sebastian Duszak 50 m st.motylkowym 1 miejsce w kategorii 13 lat i młodsi
Wiktor Wojtkowiak 50 m st.grzbietowym 3 miejsce w kategorii 13 lat I młodsi
Kacper Mizgalski 100 m st.klasycznym 3 miejsce w kategorii 13 lat I młodsi
Patrycja Gryko 200 m st.zmiennym 2 miejsce w kategorii Open, 1 miejsce w kategorii 13 lat I młodsi
Marcel Burzak 200 m st.zmiennym 3 miejsce w kategorii Open, 1 miejsce w kategorii 13 lat I młodsi
Antoni Bartosik 200 m st.zmiennym 3 miejsce w kategorii 13 lat I młodsi.
Gratulacje dla wszystkich zawodników reprezentujących KS Warta Poznań i powodzenia w wyścigach w dniu jutrzejszym ????????????????‍♂️????‍♂️????‍♂️????????????